Burger King, hisse senetleri alım-satım platformu Robinhood ile işbirliğine  yaparak müşterilerine kriptopara ödül kampanyası başlattı. Şirketin sadakat programını kullanarak en az 5 dolarlık harcama yapan müşteriler BTC, ETH ve DOGE kazanma şansı elde edecekler.

Burger King, Royal Perks adlı sadakat programında en az 5 dolarlık harcama yapan ABD’li müşterilerine kriptopara ödülü verme kararı aldı. Şirket kampanya için ABD’nin ünlü hisse senedi ve kriptopara alım-satım platformu Robinhood ile anlaştı.

Buna göre müşteriler, 5 dolar ve fazlası alışverişleri için ödül havuzundan kriptopara kazanma hakkı elde edecekler. Havuzda 20 BTC, 200 ETH ve 2 milyon DOGE bulunuyor. Bu durumda 10 bin katılımcıdan biri, 1 ETH ve 100 bin kişiden biri de 1 BTC kazanacak büyük çoğunluk ise DOGE kazanacak

Katılımcılar ödül kazanmak için e-postalarına gelen kodu Robinhood platformunu kullanmak zorundalar. Bu sayede Robinhood, bu tür kampanyalarla hem üye sayısını artırmak hem de şu anki kriptopara boğa koşusundan yararlanarak işlem hacmini artırmayı amaçlıyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish