ABD’de planlanan bitcoin konferansı 4-5 Haziran tarihlerinde Miami’de gerçekleşiyor. Bitcoin Konferansı’nda dünyaca ünlü birçok isim bir araya geliyor.

Bitcoin konferansı her yıl düzenli olarak devam ediyor. Bu yıl Miami’de gerçekleşecek olan bitcoin konferansına; Jack Dorsey, Michael Saylor, Ron Paul, Wyoming Senatörü Cynthia Lummis; Nick Szabo, Floyd Mayweather, Sam Bankman Fried, Brian Rooks, Tim Draper, Hong Fang ve Tony Hawk gibi isimlerin katılacağı duyuruldu. 

BTC için oldukça önemli bir etkinlik olarak öne çıkan bu konferans, magazinsel olarak da büyük önem taşıyor. BTC konferansına olan ilgiden dolayı biletler hızla tükenmekte. Bu sebeple etkinlik için 1.400 dolar talep edilirken balinalar için Whale Pass satışı yapılacağı duyuruldu. Bugün akşam saatlerinde Whale Pass için özel bir etkinlik planlanıyor. Açıklamalara göre biletin fiyatı 20,000 dolardan sunuluyor.

BTC konferansına toplamda 12,000 kişinin katılacağı düşünülüyor ve çok önemli sponsorlar bulunuyor. FTX, Huobi, OKEx, Binance US, Gemini, Crypto.com, Paxos, Nexo; Bitpay, BitGo, Bitstamp, Blockfolio, ve Blockchain.com gibi birçok önde gelen kurum yer alıyor. Bu etkinlik, kripto para ve blockchain camiasının oldukça dikkatini çekiyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish