ABD’de 1.2 trilyon dolarlık altyapı paketi içerisinde bulunan; kripto para maddelerindeki vergi hükmünün son anda kabul edilmedi. Bu durum kripto para topluluğundan ve Cardano kurucusu olan Charles Hoskinson’dan büyük tepki aldı. 

Kripto para topluluğun da, altyapı paketi içerisindeki vergi maddesinin kabul edilmemesine yönelik tepkiler devam ediyor. Bu uzlaşmaya rağmen, 87 yaşındaki senatörünün inat uğruna bu maddeye hayır oyu vermesi büyük tepki aldı.

Söz konusu senatörün kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmaması; seneye emeklilik zamanının gelmesi ve ileri yaşı, bu tarz önemli bir kararın nasıl alındığını dair; Cardano kurucusu olan Charles Hoskinson şu şekilde tepki gösterdi.“Sanırım Washington’da bir miting düzenlemenin vakti geldi. Bazı telefon konuşmaları yapacağım. Daha sonra konu hakkında bilgilendirmede bulunacağım”

Cardano kurucusu Charles Hoskinson , yetişkin çizgi film serisi Simpson’ın bir bölümünden kısa bir kesit de paylaşan Hoskinson; Simpson bir türlü ne olacağını bilmeyi başarıyor” dedi.

Hoskinson’ın paylaştığı kesitte, Senatoda Simpson’ın yaşadığı kasaba ile ilgili bir karar alınacakken bir senatör; bambaşka bir talepte bulunarak bu kararın alınmasının önüne geçiyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish