Beşiktaş Token, ilk 3 saatte 583 milyon TL seviyelerini gördü

Beşiktaş Token’ın hacmi, market açılışı sonrası ilk 3 saatte 583 milyon TL seviyelerini gördü.

26 Eylül tarihinde 5 milyonu kilitli, 500 bini kilitsiz olmak üzere iki farklı seçenekle ön satışa sunulan Beşiktaş Token’ın kilitsiz seçeneği çok kısa sürede tükenmiş, kilitli token’ların satış süreci ise 1,5 saatte gerçekleşmişti. 

Beşiktaş Token nedir?

Beşiktaş Token, sahip olduğu kişiye belirli bir ürün ve hizmet için kullanım hakkı imkanı sağlayan utility token’lar sınıfına girer. 

Beşiktaş Token, sahiplerine hangi ayrıcalıkları sunar?

Beşiktaş Token’a sahip taraftarlar, kulüplerine doğrudan katkıda bulunma imkânı elde ederken maddi-manevi bir destekte bulunmuş olur.

Ayrıca Beşiktaş Token sahipleri; maç̧ları izleme, stat ve tesis turlarına katılım ve antrenman izleme gibi ayrıcalıklardan yararlanabilir. Ek olarak bilet alım hakları, sporcular ile tanışma ve deplasman maçlarında takım ile seyahat etme gibi olanaklardan yararlanabilir. 
Bu yazımız ilginizi çekebilir: Jack Dorsey’nin Block Şirketi, Yeni Kripto Donanım Cüzdanını Açıkladı

Taraftarlar Beşiktaş Token ile, takımla ilgili seçili konuların karar alma süreçlerine katılabilir. Beşiktaş kulübü tarafından düzenlenen oylamalara katılarak; tesislerde özel alanlara verilecek isimler, stadyum veya tesislerde sergilenecek görseller, maç̧ ve ısınma sırasında kullanılacak müzikler, forma tasarımı ve düzenlenecek özel etkinliklerin içerikleri konularında katkı sağlayabilmektedir.

Kripto dünyasını yakından takip etmek ve en güncel haberleri öğrenmek için bizi tüm sosyal medya Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve https://t.me/kriptoblogu kanalımızdan takip edebilirsiniz.

tr_TRTurkish