5 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Ethereum Londra çatallanmasında; ETH ve ERC-20 token yatırma ve çekme işlemlerini askıya alınacak. Binance hard fork esnasında fazladan bir token oluşma ihtimali olduğu için önlem alındığını duyurdu.

Son dönemde birçok ülkenin regülasyon kurumlarıyla sorunlar yaşayan ama uyumluluk kurallarına uymak için birçok adım atan Binance; şimdi de Ethereum’da gerçekleşecek olan Londra sert çatallanmasıyla ilgili bir duyuru yaptı.

Ethereum’da 12 milyon 956 bininci blokta 5 Ağustos tarihinde TSİ 14.55 civarı gerçekleşmesi bekleniyor. Hard fork ile ilgili fazladan bir token oluşma ihtimali olduğu için önlemler çerçevesinde bazı adımların atılacağını şu ifadelerle açıkladı:

“Binance 5 Ağustos tarihinde yaklaşık UTC saati ile 11.45’te (TSİ 14.45); ETH ve ERC-20 token çekme ve yatırma işlemlerini askıya alacaktır. Lütfen yukarıdaki süreden önce ETH ve ERC-20 token transferleriniz için zaman ayırın. Binance’de ETH ve ERC-20 token’ları olan kullanıcılar için tüm teknik ihtiyaçları karşılayacağız. Ethereum Londra ana ağ aktivasyonu esnasında yüksek ihtimalle iki senaryo gerçekleşecektir:

1. Senaryo:

Hiçbir yeni token oluşmayacak ve Binance ETH ile ERC-20 token; yatırma ve çekme işlemlerini en kısa süre içinde açacak. Gerekli açıklama da yapılacaktır.

2. Senaryo:

Ayrı olan ikinci zincir ve yeni bir token oluşur. En çok işin yapıldığı zincirdeki kullanıcılara ETH verilecektir. Daha sonra hard fork blokundaki ekran görüntülerine bakılmaktadır. Azınlık zincirindeki kullanıcılara 1’e 1 oranda ETH verilecektir. Dağıtımla ilgili diğer detaylar başka bir açıklamada verilecektir. Zincir ayrımı ile ilgili değişiklik yapma hakkını Binance saklı tutmaktadır.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish