BJK, bugün resmi internet sitesinden yaptığı açıklama yaptı. Açıklamada kötü niyetli bazı kişilerin; Beşiktaş Fan Token, Beşiktaş Coin , BJK Coin gibi adlarla girişimlerinin olduğunu açıkladı!

BJK, söz konusu tokenların kulüple hiçbir ilgisinin olmadığını bu sebeple siyah-beyazlı kulüp; taraftarlarının dikkat etmelerini istedi. Ayrıca ilgili internet siteler ve kişiler hakkında gerekli hukuki işlemlerin derhal başlatıldığını bildirdi.

BJK Açıklaması ise şöyleydi:

“Değerli Taraftarlarımız,

Kötü niyetli bazı kişilerce; Beşiktaş Fan Token / Beşiktaş Coin / BJK Coin vs. Adlar altında bir girişimde bulunulduğu tespit edilmiştir. Bu girişimin Kulübümüzle herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Bu iş için açılmış olan internet siteleri ve ilgili kişiler hakkında gerekli hukuki işlemler derhal başlatılmıştır.

Kulübümüz, taraftarlarımızın takımlarına destek olma gayelerini, bu şekilde kötüye kullanan fırsatçılarla her alanda mücadele etmekteyse de bu mücadelede en önemli görevin siz taraftarlarımıza düştüğünü hatırlatmak isteriz.

Kulübümüzün resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından paylaşılan bilgiler haricinde; kendisini kulübümüzün görevlisiymiş ya da kulübümüzle sözleşme ilişkisi kurmuş gibi tanıtan hiçbir kişi veya kuruma itibar etmemenizi; böyle bir girişimi tespit ettiğinizde Kulübümüze bildirmenizi önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

BJK”

Tüm güncel kripto para haberleri Kripto Bloğu‘da.

tr_TRTurkish