Ünlü kripto para borsa geliştiricisi Dan Held Bitcoin için boğa piyasasının sinyallerini açkladı!

Dünyaca ünlü kripto para borsası Kraken ve ulaşımda yeni bir çağı başlatan Uber gibi kuruluşların geliştiricisi olan Dan Held, Twitter hesabından Bitcoin’le ilişkili çarpıcı bir tweet attı. Held, Bitcoin için olumsuz düşünmenin anlamsız olduğunu vurguladı ve lider kripto para için boğa piyasasının işaretlerini veren haberleri açıkladı.

Held attığı tweet ile en az 1 BTC’e sahip adreslerin sayısının rekora ulaştığını, günlük aktif adres sayısının tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu ve hatta 10 bin doların artık bir zemin görevi gördüğünü söyledi.

BitMEX davası veya ABD Başkanı Donald Trump’ın koronavirüse yakalanması gibi negatif haberlerin çok önemli ölçüde zarar vermediğini belirten Held, kurumsal olarak yatırımların çoğaldığını ve artık uzman traderların Bitcoin’i yeni nesil altın olarak gördüklerini açıkladı.

Bitcoin hakkında yaptığı bullish tahminlerine birçok ünlü ismin yanında twitter takipçilerinden de destek geldi. Held’in attığı tweetin altında takipçileri boğa piyasasını tartıştı. Özellikle geçtiğimiz aylarda MicroStrategy ve Square tarafından Bitcoin’e yatırım yapılmasına dikkat çekildi. Kurumsal yatırımcıların boğa koşusunda önemli bir rol oynayacağı düşünülüyor.

Unknown

Kraken tarafından yayınlanan Eylül volatilite raporunda, Bitcoin’in Ekim ayını %11’lik kazançla kapatacağı öngörülüyor. Bu kazançla BTC fiyatı 11 bin 850 dolar seviyelerine çıkacağına dair işaret olduğu kabul ediliyor. Başka piyasa uzmanlarına göre, Bitcoin’in Haziran ve Ağustos ayında olduğu gibi sıkışma hareketi göstereceğini bu sebeple 11 bin – 12 bin dolar aralığında kalarak, stabil bir fiyat aralığında seyredeceğini savunuyor.

Leave a comment

tr_TRTurkish