Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Twitter üzerinden listeledikleri varlıklar hakkında kısa bir değerlendirme yazısı yayımladı. Değerlendirmesinde amaçlarının yasal olan her varlığı listelemek olduğunu söyledi.

Coinbase’in başarılı CEO’su Brian Armstrong, kripto para ve varlık listeleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Armstrong, amaçlarının her yasal varlığı listelemek ve bu şekilde kullanıcılara her seçeneği sunmak olduğunu açıkladı. Armstrong açıklamasına, “Ancak listeleme dışında kalanlar güvenlik ve yasal kriterlerimizin dışında kalıyor bu ne nedenle hiçbir fikir beyan etmiyoruz” sözlerini ekledi.

Brian Armstrong’un açıklamasında “Şirket olarak varlıklardan bağımsız düşünüyoruz, Çünkü özgür piyasaya ve tüketicilerin kripto para ekonomisinde seçim yapabilme hakkına inanıyoruz. En büyük inovasyona bu şekilde sahip olacağımıza inanıyoruz.” sözleri dikkat çekti. Coinbase’de minimum standartların karşılanması dışında listelen koinler, çok iyi bir varlık olduğu anlamına gelmiyor. Bu nedenle kullanıcılar yatırım yapacakları koinleri kendileri araştırmaları gerekiyor.

Coinbase CEO’u, her geçen gün çok sayıda yeni varlıkların çıktığını ve bu hıza ayak uydurmak zorunda olduklarını açıkladı. Çünkü sektörün geleceğini inşa eden kişilerin talepleri yanıtlanmalı ve onlarla iletişim halinde olmalıyız. Zamanında iletişim kurmak ve insanlara bu konularda anında yanıt vermek için ekip kurmamız gerekiyor. Bu nedenle çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz dedi.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish