Geçen haftadan sonra kripto para birimleri toparlanmaya başladı. Metaverse koinleri de böylece piyasa hakimiyetini artırmaya devam etti. Bugün, WAX, WEMIX ve Mines of Dalarnia (DAR) ile Metaverse madeni paralarının piyasa değerinde %3,26’lık bir artış gösterdi. 

Mines of Dalarnia, oyuncuların çeşitli oyun içi öğeleri madencilik yapmalarına veya karakterlerinin becerilerini geliştirmelerine olanak tanıyan blokzinciri tabanlı aksiyon-macera oyunudur. 

Bugün erken saatlerde, V2.0 güncellemesi hakkında bilgi yayınlandı. Güncelleme, modeller, karakter ve kazma modellerinde önemli bir grafik yükseltme içeriyor. Güncelleme de düşmanlar ve Canar-E için daha yüksek kaliteli modeller içerecek duyurusundan sonra DAR’ın fiyatı 2,36 dolardan 2,76 dolara yükseldi.

WEMIX, popüler Güney Koreli oyun platformu WEMADE’nin blokzinciri projesidir. Oynaması kolay blokzincir tabanlı oyunlardan oluşmaktadır. Şu anda geliştirilmekte olan geniş bir oyun koleksiyonuna sahip. Wemade, 7 Aralık tarihinde Softon Entertainment ile ortaklıklarını bir basın açıklamasında şu şekilde bildirdi; “Wemade, Softon Entertainment’ın oyunlarını WEMIX platformuna dahil etmeyi kabul ederek MOU imzaladı.”

WEMIX ise 162 milyon dolarlık işlem hacmiyle 11.66 dolardan işlem görmeye başladı.

WAX NFT’ler, Street Fighter, Saw, Atari ve çok daha fazlası gibi büyük markalarla ortaklıklar sağladı. WAXP, Delegated Proof-of-Stake konsensüs mekanizması ve kendi blokzinciri olan WAX platformundaki yerel belirteçtir.

Bloomberg raporuna göre Amazon.com Inc, WAX’ın NFT teknolojisini kullanan gerçek zamanlı Dibbs’e yatırım yapıyor. WAXP ise son 24 saatte %35 artışla 0,67 dolardan işlem görüyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish