Lider kripto para borsalarından birisi olan Bybit, rekor ödüllü yeni etkinlik başlattı.

Bybit’in World Series of Trading (WSOT) isimli yeni yarışmasında, toplamda 7.5 Milyon dolarlık ödül havuzu sunuyor. Oluşturulan kripto para alım-satım yarışması ile birlikte için ekipler oluşturulacak.

Oluşturulan takım liderleri, aynı zamanda takımlara destek sağlanabilecek. Ancak bu yarışmaya katılmak için Bybit hesabınız olmanız. Etkinliğe erken katılan yatırımcılar 70 dolara kadar bonus kazanabilecek. 

Etkinlik kapsamında da %20’ye varan işlem ücreti indirimi kazanabilecek. Arkadaşlarını davet eden kullanıcılar da %20’lik işlem ücreti komisyonlarından faydalanabilecek. Ayrıca spot işlem tarafında herhangi bir piyasa yapıcı işlem ücreti bulunmuyor.

Etkinlikte 40.000 USDT değerinde NFT dağıtılacak. WSOT etkinliğine özel olarak NFT’ler oluşturulmuş durumda.

Günlük görevlerin tamamlandığı taktirde elde edilebilecek olan NFT’lerin toplam adedi ise 1000 olarak belirlenmiş durumda. Geçtiğimiz yıl yapılan benzer toplamda 12,000 katılımcı ile 135 takım yarıştı. yarışmada 21 farklı ülkeden katılım sağlandı.

18 Ağustos-17 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlikte alım-satım yapılarak ödüller kazanılabilecek.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish