Coinbase CEO’su Brian Armstrong, global pazardaki çalışmalarını hızlandıracaklarını açıkladı. Açıklamada yeni kripto paraları listelemeye öncelik verileceğini ve merkezsiz uygulamaların (dApp) yer aldığı bir mağaza kurulacağına yer verdi.

Coinbase’in CEO’su, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada kripto para listelemeleri hakkında daha hızlı hareket edeceklerini söyledi. 60’dan fazla kripto parayı destekleyen Coinbase; hedeflerinin yasal tüm varlıkları listelemek olduğu ve bu hedefe ulaşmak için listelemeden önce yapılan değerlendirmenin; 70 soru yerine 12 soru ile yapılacağını açıkladı. Ayrıca daha fazla risk barındıran kripto paraların yer alabileceği deneysel platform kuracaklarını da belirtti. Ancak bunun için ABD, Birleşik Krallık ve Avrupa pazarlarına odaklanmanın ötesinde; diğer global pazarlara da odaklanılması gerektiğini söyledi.

Coinbase CEO’su, uygulama ile Coinbase kullanıcılarının, merkeziyetsiz uygulamalara borsa cüzdanlarının bağlanabileceğini açıklandı. Brian Armstrong, “Merkezsiz uygulamalarda günümüzde on milyarlarca dolarlık hareketlilik dönüyor. Ve piyasaya her üç ayda bir yeni bir trend geliyor. Kullanıcılarımıza, tüm bunlara kolayca erişebilme imkanı sunacağız.” sözleriyle ifade etti.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish