Cosmos (ATOM) global konferansı Cosmoverse İstanbul’da gerçekleşeceğini duyurdu.

Kripto para ve blokzincir sektörü artık trilyon dolarlık devasa bir boyuta ulaştı. 

Günümüzde sektörde yaşanan gelişmeler ve yeni açılan şirketler yerine, binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen, şirket ve projelerin yer aldığı etkinlikleri konuşuyoruz.

Haliyle bu durum blokzincir sektörünün yaşadığı gelişimi gözler önüne seriyor. Türkiye ise bu tür etkinlikler söz konusu olduğuna adından en çok söz ettiren ülkeler arasında yer alıyor. 

Son dönemde birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Türkiye, Cosmoverse etkinliğini İstanbul’da ağırlayacak.

Cosmoverse yeni rotasını açıkladı: İstanbul 

Günümüzün en büyük sektörlerinden biri hâline gelen blokzinciri, her gün yeni bir iş birliği, satın alım veya ürün duyurusuna ev sahipliği yapıyor. Kripto sektörü, blokzinciri teknolojileri ile de desteklenmeye devam ediyor. 

Bu tarz teknolojik ürün ve geliştiricilerin kendisini gösterebileceği en iyi alanlar ise şüphesiz konferanslar oluyor. Böylelikle bu tür konferans etkinliklerinden biri de Cosmoverse.

Cosmos’un küresel geliştirici ve proje konferansı olan Cosmoverse, çoğunluklu olarak topluluğa ve alana daha fazla geliştirici çekmeyi hedefliyor.

Bir önceki etkinlikte Kolombiya’da düzenlenen ve yoğun ilgi gören konferans, bu yıl İstanbul’da katılımcıları ile buluşacak.

Diğer yandan etkinlik tarihinin henüz açıklanmadı. Konu hakkında detayların ilerleyen günlerde duyurulması bekleniyor.

Etkinliğin muhtemel olarak 2023 yılının üçüncü çeyreğinde veya dördüncü çeyreğinde gerçekleştirileceğini belirtmekte fayda var.

Son olarak haberlerimizi Web sitemizdenInstagramFacebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

tr_TRTurkish