Kripto para borsası Coinbase, DeFi uygulaması için Wallet’ın yeni tarayıcı uzantısını duyurdu. Yeni tarayıcı uzantısı, kullanıcıların masaüstünde merkezsiz uygulamalara ve merkezsiz finansa daha kolay, güvenli bir şekilde bağlanabileceğini açıkladı.

Açıklamaya göre, bir milyondan fazla Coinbase müşterisi; Uniswap ve Compound gibi DeFi uygulamalarını sürekli olarak kullanıyor. Böylece kullanıcılar, uygulamalara masaüstünden her bağlandıklarında QR kodlarını taratmak zorunda. Bu durum ortadan kalktığı için merkezsiz finans uygulamalarının kullanımı ve erişimi çok daha basit hale geliyor. Coinbase Wallet hesabı ile uzantıya bir kere bağlanıldığında tek bir tıklamayla tüm uygulamalara göz atılabiliyor.

Açıklamada Coinbase Wallet uzantısı gibi yeni DeFi alanında kullanım kolaylığı için daha fazla yenilik yapılacak. Öte yandan Coinbase, 1.25 milyar dolarlık tahvil satışı gerçekleştirmeyi planladığını da açıkladı. Buna göre 2026 vadeli dönüştürülebilir tahviller, nitelikli kurumsal alıcılara satılacak. Şirket, 187.5 milyon dolarlık ek bir tahvil satışı daha yapılabileceğini açıkladı. 

Bizi Telegram’dan takip edin

tr_TRTurkish