Milyonlarca kullanıcısı olan oyun platformu kendi kripto parasını piyasaya süreceğini açıkladı.

Oyun platformu GAMEE 20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip. Gamee gündelik oyunları için kendilerine özel kripto parayı piyasaya süreceklerini açıkladı!

Kripto oyun alanında oldukça aktif bir şirket olan Animoca Brands, bu yaz GAMEE’i satın aldı ve bir duyuruya göre GAMEE Token yıl sonuna kadar kullanıcılarına ulaşacak. HTML5 tabanlı web ve uygulama oyun platformunda oyun yayınlayan içerik oluşturucularını ödüllendirecek. Mobil analiz firması Sensor Tower’ ın yayımladığı rapora göre en popüler 20 yeni mobil oyununda toplam 2,1 milyar oyun indirmesinin %77,6’sının gündelik deneyimlere ait olduğunu açıkladı.

Bu duyuruyla birlikte platformun gündelik oyunları mobil indirme listelerinde üst sıralarda yer alırken Fun Race 3D ve Sand Balls gibi anlaşılır, mobil cihazlara kolaylıkla indirilebilen ve isteğe bağlı olarak oyun içi satın alım tercihleri olan ve bağımlılık yapabilen oyun platformlarıdır. Bu sebeple kripto parayla birleşince daha fazla bağımlılık oluşturma potansiyeli olduğu düşünülüyor.

Yapılan açıklamalara göre GAMEE Token, değiştirilebilir ERC-20 tokenedir. Küçük çaptaki plan ödüllendirme olsa da ileriki zamanlarda oyun turnuvaları için ve yönetim oylamasında kullanılması planlanıyor. Ayrıca GAMEE, kullanıcılara GAMEE Token’larını GAMEE NFT’lerde kullanabilmelerini sağlayacak. GAMEE Token’larıyla oyunların ek içerik kilitlerini açabilecek ve böylelikle ilerlemelerine neden olarak çok güçlü bir token sistemi kurmaları planlanıyor.

GAMEE platformu, web tarayıcıları ve iOS-Android uygulamaları gibi platformlarda aktif olarak 80’den fazla oyuna sahiptir. GAMEE, 20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve her ay kaydedilen 40 milyon oyun oturumu olduğu açıklandı. Ekim ayının sonuna kadar 254.400.000 token ön satışa sunulacak ve GAMEE Token’i yıl sonuna kadar piyasanın üst sıralarına çıkarmayı hedefliyor. Diğer 30.528.000 token ise GAMEE kullanıcılarına promosyon amaçlı eşantiyonlar gibi dağıtılacak.

Etkinliğe Katıl Token Kazan!

Uniswap’deki likidite sağlayıcılarının GAMEE Voucher NFT yani toplam ödül havuzundan (3.800.00 adet) GAMEE Token kazanmaları için özel bir etkinlik başlatıyor. 14 Kasım’a kadar devam edecek olan bu promosyonda ilk katılımcılara daha büyük ödüller sunulacağı açıklandı.

tr_TRTurkish