Fan token’lar Dünya Kupası’nda sükse yaratması beklenmektedir. Dünya Kupası ilerledikçe yaşanan gelişmeler pek de yatırımcıların istediği şekilde olmadı.

FIFA dünya kupasının başlangıcından itibaren, Futbol Taraftar token’ları ilginç bir şekilde düzeltme aşaması yaşadı. Taraftarlara fan token’ının avantajlarıyla alım satım fırsatları sunmuştu. Şu anda FIFA maçları tüm hızıyla devam ediyor ve en iyi takımlarla ilişkili token’lar önemli bir büyüme sağlayacaktır.

Dikkat Çeken Arjantin Fan Token’ı İçin Son Durum

Taraftar token piyasasındaki son düzeltmenin ortasında, Arjantin Futbol Federasyonu Taraftar Token’ı önemli bir düşüş yaşadı.

Bununla birlikte token, hacim aktivitesinde bir azalma yaşayarak gün içi kayıp yaşadı.

Bu yaşanan düşük hacim momentumunun tükendiğinin ve fiyat için yaklaşan bir tersine dönüş sinyali veriyor. Bu nedenle, potansiyel toparlanma, fiyat sürdürülebilirliğini teyit edebilmek için kırılan eski desteği yeniden test edecek.

Arjantin Taraftar Token’inin (ARG) Faydaları

Socia uygulaması (taraftar token’inin yaratıcısı) Arjantin Futbol Federasyonu ile işbirliği yaptığını duyurdu. Arjantin Futbol Federasyonu Taraftar Token‘ini başlattı. Taraftar token’i, Arjantin taraftarlarının milli takımla daha bağlı ilişki içinde olmasını sağlayacak.

Token sahiplerinin deneyimleyebileceği ödüller içerisinde takıma ilişkin resmi anketlerde oy kullanma hakkı, fubolcu soyunma odaları için tasarımlar, süpriz ödüller içeren maç tahmin oyunları, ücretsiz maç biletleri vb. oldu.

Son olarak söyleyecek olursak:

RSI: Aşırı satım bölgesine girmenin eşiğindeki günlük RSI eğimi, traderların satıcılardan fazla işlem yaptığını gösterebilir ve bu da yükseliş momentumunun artmasına neden olacak.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez.

Haberlerimizi Web sitemizden, Instagram, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

tr_TRTurkish