Elon Musk, Twitter üzerinden yönlendirilen MarsCoin sorusuna yanıt verdi! Tesla ve SpaceX CEO’su Musk, MarsCoin kesinlikle çıkacak şeklinde cevap verdi!

Geçtiğimiz günlerde Elon Musk Dogecoin balinalarına Twitter hesabından seslenmişti. Musk, cüzdanlarını boşalmak isteyen Dogecoin balinalarına dolar ile destek vereceğini söylemişti. Bunun üzerine Mansour Shahrokh adlı bir muhasebeci, dolar yerine yeni bir koin çıkarmasını önerdi. “Eloncoin” adlı bir koin çıkarabilir ve balinalara Eloncoin ile ödeme yapabileceğini söyledi. Bu öneri üzerine Musk, gerekirse çıkarırım şeklinde cevap verdi. Binance CEO’su Changpeng Zhao bu konuşma üzerine “Marscoin” ismini önerdi ve Elon Musk vakit kaybetmeden MarsCoin’i kesinlikle çıkaracağım şeklinde açıklama yaptı. 

25 Aralık tarihin “Mars’ta kripto para mı kullanılacak?” tartışmasına katılan Musk, Marscoin fikrine sıcak baktığı ifade etmişti.

Bir sosyal medya kullanıcısı, “en büyük DOGE balinası” olarak bilinen bir adresin Robinhood’a ait olabileceğini açıkladı. Ayrıca, Musk’ın Dogecoin balinalarına yaptığı duyuruya hiçbir DOGE balinasından cevap gelmedi. Balinalar, şu anki toplam Dogecoin arzının %50’ni elinde tutuyor.

tr_TRTurkish