Web3 Futbol ve Spor Konferansı FANS LOVE IT! Şampiyonlar Liginin final gününde İstanbul’da gerçekleşecek.

Böylelikle FANS LOVE IT! Web3 Futbol ve Spor Konferansı, yenilikçi şirket temsilcilerini, Web3 takipçilerini ve Futbol endüstrisi delegelerini bir araya getiriyor. 10 Haziran 2023‘te Fişekhane’de gerçekleşecek etkinlik dijital teknolojinin spordaki rolü ve spor taraftarlarının katılımında son trendlere odaklanıyor.

Üstelik etkinlik Web3 Futbol ve Spor Konferansı, yılın dikkat çekecek etkinliklerinden biri olan Şampiyonlar Ligi finalinin İstanbul’da gerçekleşeceği gün ile aynı gün gerçekleşecek. Konferansta yer alacak kişiler, Web3 ile spordaki dijitalleşmenin gelişimini dinlerken, taraftarların favori takımları ve oyuncularıyla nasıl etkileşim kurduğunu keşfetme fırsatı elde edecek. FANS LOVE IT! taraftar etkileşimi ve eğlencesi, dijital koleksiyonlar ve üyelikler, NFT’ler ve Fan token’lar, metaverse ve eSports gibi çeşitli konulara değinerek, dijitalleşmenin spor endüstrisini nasıl etkilediğini keşfetmek için mükemmel bir fırsat sağlayacak.

Konferansta neler olacak?

FANS LOVE IT! Web3 Futbol ve Spor Konferansında panel tartışmaları, ilgi çekici etkileşimli oturum ve açılış konuşmaları yer alıyor. Konferans, birçok hedef kitleye hitap insanların birbirleriyle iletişim kurma ve uzmanlardan yeni şeyler öğrenme fırsatı sunacak.

Ayrıca konferansın organizatörleri etkinlik için şunları dile getirdi:

Amacımız, taraftarlarla etkileşim ve sporun dijitalleşmesi hakkında keyifli iletişim ve bilgi paylaşımı sağlamak. Sporun geleceğinin, hayranlar için etkileşimli ve sürükleyici bir deneyim yaratmaya odak olacağına inanıyoruz ve bu alandaki en son gelişmeleri keşfetmekten heyecan duyuyoruz.

Böylelikle Etkinliğin Web3 futbol ve spor konferansı, spor ve teknolojisine ilgi duyanlar için oldukça heyecan verici bir etkinlik olacak. Bu konferansla birlikte katılımcılar, Web 3 ve futbol alanlarının önde gelen uzmanlarından bilgi edinme ve bu trend endüstrideki en yeni gelişmeleri takip etme fırsatı elde edecekler.

Son olarak bizleri WebsitemizdenInstagramFacebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://t.me/kriptoblogu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın.

tr_TRTurkish