Ağustos ayında taraftar token’ını çıkaran Fenerbahçe, farklı bir sponsorluk anlaşması gerçekleştirdi. Fenerbahçe de fenomen token furyasına katılarak Floki Inu ile sponsorluk anlaşması yaptı. 

Kulüp bu sezon boyunca lig ve kupa maçlarında, futbolcu ve koçlarda Floki ismi yer alacak.

Fenerbahçe, Floki Inu (FLOKI) ile sponsorluk anlaşması imzaladığı için; bu sezon boyunca lig ve kupa maçlarında, futbolcuların koçları üzerinde Floki ismi yer alacak. Sözleşme sezon sonuna kadar geçerli olan bu durum sadece futbol takımını kapsayacak.

Fenerbahçe kulübü konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı; “Futbol A Takımımız ile kripto endüstrisinde devrim yaratmayı amaçlayan ve dünyanın en büyük kripto para birimlerinden biri olma yolunda ilerleyen Floki ile sponsorluk anlaşması imzalandık.

Floki bu anlaşma kapsamında Fenerbahçe Erkek Futbol Takımımızın 2021/22 sezonu boyunca konçlara sponsor oldu. Futbol A Takımımız bu anlaşma kapsamında 2021/22 sezonu boyunca; Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda oynayacağı karşılaşmalarda sahaya Floki logolu çoraplar ile çıkacak.

Floki, 350.000’den fazla kullanıcı tabanıyla dünyanın en büyük kripto para birimlerinden biri olma yolunda ilerliyor. Anlaşmanın her iki taraf için de başarılı bir işbirliği olmasını diliyoruz.”

Haberin ardından FLOKI’nin fiyatında %15 oranında yükselme yaşandı. 

1Fenerbahçe Token’nın Detayları Belli Oldu!

Perşembe günü yapılan açıklamaya göre; Fenerbahçe SK için geliştirilmiş Fenerbahçe Token adlı taraftar token Paribu ortaklığıyla çıkartılıyor. Haberin devamı için tıklayınız…

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish