Elon Musk’ın köpeğine adını verdiği token olarak da bilinen FLOKI, lansman ve listemeler Binance.US listelemesiyle birlikte büyük yükseliş yaşadı.

Floki Inu 24 saat içinde yüzde 50 değer kazandı.

FLOKI, düşük token fiyatına rağmen büyük bir token arzına sahip durumda. Bu nedenle, şu anda en büyük 105. kripto para birimi ve 410 milyon dolarlık bir piyasa değeri bildiriyor.”

FLOKI’nin son rallisi, proje sahiplerinin ödül kazanmasına yönelik bir adımı temsil eden projenin testnetinde stake etme işleminin başlatılmasıyla aynı zamana denk geldi.

FLOKI cephesinde yaşanan bu son gelişmeler, fiyat rallisini etkilemiş gibi duruyor. FLOKI‘deki büyüK fiyat artışı haberine rağmen, mevcut değeri hala tüm zamanların en yüksek değerinden oldukça düşük seviyede token, Tesla’nın CEO’su ve memecoin taraftarı Elon Musk’ın Eylül 2021’de köpeğine kripto para birimi adını verdiği sırada tüm zamanların en yüksek değerlerine ulaşmıştı.

Proje yakın süreçte daha fazla fiyat artışı da yaşadı. Hatta bu coin, Musk’ın daha fazla ilgisiyle birlikte şubat 2023’te yüzde 40’tan fazla değer kazandı. Flok Inu, birçok benzer memecoin’den biridir.

Memecoin furyası ve FLOKI Durumu ne olacak?

Geçtiğimiz haftalarda , piyasaya yeni sürülen büyük bir memecoin fenomeni yaşandı. Böylelikle geçen hafta ortaya çıkan “memecoin çılgınlığı” Ethereum ağını tıkayan yüksek işlem hacimleri gördü ve memecoin fiyatlarında artış yaşadı. FLOKI ise şu anda bitmiş gibi görünen bu fenomenin küllerinden yeniden doğacak gibi görünüyor.

Bizleri WebsitemizdenInstagramFacebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://t.me/kriptoblogu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın.

tr_TRTurkish