Usta Trader: Bitcoin’de Tüm Dipleri Satın Alın!

Kripto analisti aynı zamanda kıdemli trader Tone Vays, yeni bir Bitcoin boğa koşusunu tetikleyebilecek temel bir oluşumun sağlandığını belirtti. Analist ek olarak yatırımcıların BTC’deki tüm  dipleri almaya davet etti. 

Tone Vays: Bitcoin’e talep arttı! FOMO Bitcoin’i daha yükseğe çıkarabilir

Bitcoin Trading’in son bölümünde Tone Vays, BTC için talep edilen kripto paraların piyasadaki Bitcoin sayısını aştığını söyleyerek,  bunun önde gelen kripto para birimi için önemli bir katalizör olabileceği ihtimalini dile getirdi. Kurumsal kripto para varlık yöneticisi  Grayscale, yüksek varlıklı yatırımcılar rekor bir hızla gerçek BTC tarafından tümüyle desteklenen  GBTC’yi satın aldıkça satın alma çılgınlığını besliyor.

 Tone Vays  konuyla ilgili açıklamalarına şunları ekledi.

“Bu çok, çok yükselişli  bir temel senaryo, buna haber olayı demezdim. Bu sınırda bir haber olayı ve temel bir olay, artık herkes bunu biliyor, FOMO Bitcoin’i daha yükseğe çıkarmaya yardımcı olabilir. Ancak GBTC’nin Bitcoin’in çoğunu satın aldığını bilmek, temelde herkese yeterli bitcoin kaynağı olmadığını söylüyor.”

Usta analist: Bitcoin’de tüm dipleri satın alın! 300 bin dolarlara gidiyoruz

Tone Vays, piyasada oluşan yeni arz oranını yarıya indiren halving olayının sonrasında Bitcoin’e olan talebin arttığını ve bu sebeple Stok Akış Modeli gibi modellerin tahminlerinin doğru olabileceğini belirtti. Anonim analist PlanB tarafından oluşturulan model, BTC’nin 2024’ün sonuna kadar yükseleceğini ve yaklaşık olarak 300 bin doları göreceğini gösteriyor.

Analist konuyla ilgili şunları ekliyor:

“Stok akış modeli, şu anda Bitcoin’e arzdan daha fazla talep olması gerçeğini açıkça gösteriyor. Bu çok iyi ve kesinlikle Bitcoin’i daha yüksek gönderebilir. Bu alçaklardan beri söylediğim gibi, artık bir boğayım… Tüm dipleri satın alın. Bu düşüşlerden bazılarını zamanlamak zor olabilir, ancak bu tüm düşüşleri satın alma zamanıdır. Teslimiyet sona erdi.”

Tone Vays: Bitcoin bir kez daha S&P 500 ile birlikte hareket ediyor

Vays; Bitcoin’in bir kez daha S&P 500 ile beraber hareket ettiği konusunda uyarıyor ve bu durum borsa çökerse sorun oluşturabilir. Tone Vays konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

“Şimdi burada bir faktör daha var ve bu S&P 500 ve bu oldukça önemli bir faktör S&P 500’de iki şey var. Her şeyden önce, Bitcoin S&P ile toplanıyor. S&P Mart ayından bu yana henüz geri çekilmedi. Bu nedenle, S&P’ün hareketi belli olmadığından Bitcoin’in ne yapacağını bilmiyoruz.”

Leave a comment

tr_TRTurkish