Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, 12 Mayıs’ta gerçekleşen konferans görüşmesinde borsa üzerinde yeni kullanıcı kayıtlarında ciddi oranda artış gördüğünü söyledi. Halving sırasında oluşan yeni kayıt artışının da 2017 boğa piyasasında görülen seviyelere yaklaştığını belirtti. Zhao, “Yeni kullanıcı kaydı hızlı bir şekilde yükseliyor ve 2018 öncesindeki sayıya yaklaşıyor’’ dedi.

Binance CEO’su, borsanın destek ekibinin de çok sayıda talep aldığını ve bu taleplerin yeni veya mevcut kullanıcı arasında artış gösteren bir faaliyet olduğunu açıkladı.

Zhao, destek ekibine gelen bu taleplerin arasında ”yanlış adrese para yatıran yeni kullanıcılar” veya uzun bir süredir platformda aktif rol almayan kullanıcılardan gelen ”şifre yenileme’’ gibi taleplerin bulunduğunu söyledi. Zhao “Tüm bu göstergeler oldukça net, faaliyet seviyesi üç veya dört ay öncesine göre daha yüksek” diye ekledi.

Binance.us CEO’su Catherine Coley de daha sonra konferansa katılarak Binance’in ABD merkezli borsasının sekiz aylık süreçteki gelişmelerini değerlendirdi. 

Coley, sektörün şu ana kadar Binance.us’in başlangıcını gördüğünü vurgulayarak ‘’Binance’in küresel olarak sunabildiği bir teknoloji üzerine erken aşamada inşa edebildik. Şimdilik sadece temelleri oluşturduk. İnsanlara kripto satın alma ve piyasa emri oluşturma işlemleri için kolay yollar sunuyoruz’’dedi.

Leave a comment

tr_TRTurkish