Kripto para borsası Huobi, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonasına özel 400.000 USDT ödüllü kampanyasını duyurdu.

Son dönemlerde yaptığı kampanyalar ile gündemde olan kripto para borsası Huobi; bu kez de Euro 2020’ye özel yaptığı kampanya ile kullanıcıları heyecanlandırdı. 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası çeyrek final öncesindeki gerçekleşen son eleme maçları başladı. Huobi Global izleyicilerin futbol heyecanına ortak olmak için 400.000 USDT ödüllü bir kampanya başlattı.

Herhangi bir koin ile en az 1000 USDT değerinde işlem hacmine sahip katılımcılar kampanyaya dahil olabilecek. 26 Haziran 19:00 – 06 Temmuz 22:00 arasında düzenlenecek olan kampanyaya; katılan kullanıcılar 400.000 USDT değerinde ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanacaklar. Kampanyaya katılan her katılımcı (yeni kullanıcılar hariç) spot işlem hacimlerine göre (günlük 10 oy) oylanacaktır. Bu kampanya sayesinde kullanıcılar hem takımlarını destekleyebilecek hem de büyük ödülden pay alabilecek.

Hubio, borsaya yeni katılan kullanıcıları ayrıca ödüllendirmek istiyor. Bu nedenle kampanya süresi boyunca kimlik doğrulamasını tamamlayan kullanıcılara ek olarak 1 oy hakkı daha verecek. Bunun yanında kampanya sürecinde herhangi bir token ile en az 1.000 USDT değerinde yatırma işlemi yapan yeni kullanıcılara da fazladan 1 geçerli oy hakkı daha verilecektir.

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası kampanyası ile ilgili tüm detaylara burada bulunan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish