Yapay Zeka ve Blockchain Etkinliği kapsamında Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi İsmail Hakkı Polat ve Fetch.ai CTO’su Toby Simpson, 7 Temmuz’da bir araya gelecekler.

Ben Turkey ve Fetch.ai, blockchain ve genel olarak teknolojiye meraklı olanların yoğun ilgiyle karşılayacağı yeni bir webinar düzenliyor. Toby Simpson ile İsmail Hakkı Polat’ın bir araya geleceği bu webinar, Arzum Tükel’in moderatörlüğüyle 7 Temmuz tarihinde düzenlenecek.

Etkinlikte Neler Konuşulacak?

Kadir Has Üniversitesinde Yeni Medya, kripto para ve blockchain dersleri veren İsmail Hakkı Polat, yazılım sektöründe otuz yıllık tecrübesi olan Toby Simpsın ile bir araya geliyor. Moderatörlüğünü Sabancı Üniversitesi öğrencisi Arzum Tükel’in üsteleneceği bu webinarın başlığı “Yapay Zeka & Blockchain” olarak belirlendi. Saat 20.00’da başlayacak olan etkinlikte başlıktan da anlaşıldığı gibi özellikle yapay zeka ve blockchain teknolojileri masaya yatırılacak. Türkiye’deki kripto para ve blockchain dünyasının tanınan isimlerinden İsmail Hakkı Polat katılımcılarla bu konuya özel bilgileri paylaşacak ve cevaplarıyla bazı soru işaretlerini giderecek.  Toby Simpson’ın da yazılım sektöründeki tecrübelerini ve Fetch. ai projesindeki çalışmalarını düşündüğümüzde ikilinin kripto ekosistemi hakkında konuşmasını sabırsızlıkla bekleyebiliriz.

Leave a comment

tr_TRTurkish