Dünya Kupası maçları birçok ülkenin fan token’larında da ciddi dalgalanmalar yaratmaya başladı. Dünya kupasında penaltı atışları sonucunda Fas’a kaybeden ve Dünya Kupası’na veda eden İspanya’nın fan token’ı ciddi düşüş yaşadı.

Müsabakalarda, ayı sezonunda sert düşen birçok fan token’a hareket getirirken, bazıları için ise kötü sonuçlara sebep oldu! Turnuvanın başında Suudi Arabistan’a kaybeden Arjantin’in fan token’ı bir günde %50 düşüş gösterirken, aynı şekilde İspanya Milli Takımı’nın fan token’ı da aynı sonuçları yaşadı.

Penaltı atışları sonrasında sürpriz bir şekilde Fas’a kaybeden ve Dünya Kupası’na erken veda eden İspanya’nın fan token’ı ciddi düşüş yaşadı. Maçtan önce 0.09 dolar civarında seyreden token, penaltı atışlarının da sona ermesiyle 0.04 dolar seviyelerini gördü.

Öte yandan Arjantin fan token’ı olan ARG ise, Suudi mağlubiyetinden sonra da hala tam toparlanamadı. Güney Amerika ekibi adını ikinci tura yazdırmış olsa da, Avustralya maçı öncesi 3.25 dolardan işlem gören token yeniden yükselişe geçmeye çalışıyor.

Haberlerimizi Web sitemizdenInstagramFacebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

tr_TRTurkish