Shiba Inu’nun komisyonsuz ticaret uygulamasında listelenmesinin ardından Twitter’ın eski CEO’su Jack Dorsey uygulama ile dalga geçti.

Jack Dorsey, son tweetinde yazdıklarına göre; Robinhood’un Shiba Inu kripto para birimini ekleme kararıyla şaşkına döndü. Dorsey’in bu alayının ardından Robinhood CEO’su Vlad Tenev ise cevap olarak Twitter’ın ne zaman tweet düzenleme butonu sunacağını sordu.

Robinhood Salı günü Shiba Inu kripto para birimini topluluğu memnun etmek için listeledi. SHIB token’ın fiyatı, merakla beklenen listelemenin ardından yaklaşık %35 arttı. Fakat o zamandan beri kazançlarının çoğunu sildi.

Robinhood aynı zamanda toplulukla aktif olarak etkileşim kurarak Twitter oyununu hızlandırdı. Tenev bir Shiba Inu köpeğiyle oynarken çekilmiş bir fotoğrafını da yayınladı ve köpeklerin insanın hayatını bütünleştirdiğini ifade etti.

Bu, Dorsey’in SHIB ile ilk dalga geçişi değil. Ekim ayında milyarder, Shiba Inu’yu tanıttığı için kripto para borsası Coinbase’i de eleştirmişti. Dorsey, altcoinleri benimseme fikrini defalarca reddeden sadık bir Bitcoin maksimalisti olarak biliniyor. Diğer kripto para birimlerini keşfetme konusundaki isteksizliği, Ethereum topluluğu ile de  sayısız anlaşmazlığa yol açtı.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish