Dünyaca ünlü aktör Keanu Reeves, kripto paralara duyduğu hayranlıktan övgüyle bahsetti. Hollywood yıldızı, “bağımsız bir para birimi hayalinin arkasındaki ilke ve fikirlerin” ilginç olduğunu düşünüyor.

Başarılı film serisi ile ivme kazanan “John Wick serisinin 4. bölümünün tanıtımını yapan Keanu Reeves, Wired ile yaptığı bir röportajda kripto paralar hakkındaki düşüncelerini aktardı.

Reeves, kripto para birimlerinin kaynakların aktarımı ve değişimi için “harika araçlar” olduğunu belirtti. Ünlü aktöre göre, özellikle kripto varlıklarının korunması söz konusu olduğunda eleştiriler sektörü daha iyi hale getirecektir dedi.

Keanu Reeves seçimi ‘hodl’dan yana

Ünlü yıldız, hangi kripto paraya sahip olduğunu açıklamış ancak elindekilerle henüz işlem yapmadığını söylemişti. Aktör, “Evet, biraz hodl’ım var. Bir arkadaşım bir süre önce benim için biraz satın aldı” demişti.

Üstelik Reeves, kripto paraların yanı sıra, Yeni Zelanda merkezli NFT ve blok zinciri teknolojisi şirketi Non-Fungible Labs tarafından kurulan ve kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan The Futureverse Foundation’da da danışman olarak yer alıyor.

The Futureverse, yeterince temsil edilmeyen sanatçıları hibeler yoluyla destekliyor ve çalışmalarını hem fiziksel hem de dijital platformlarda paylaşıyor.

Reeves, ayrıca haziran ayında, Non-Fungible Labs’e katılmaktan onur duyduğunu da söylemişti.

WebsitemizdenInstagramFacebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://t.me/kriptoblogu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın.

tr_TRTurkish