“Zengin baba, fakir baba” kitabının yazarı Robert Kiyosaki, uzun zamandır insanlara dünya genelinde bir kriz beklediğini belirtiyor. Ayrıca Bitcoin, altın ve gümüş almalarını tavsiye ediyordu. Kiyoski bir kez daha ABD dolarının çökeceğini iddia etti. 

1.8 milyon takipçili hesabından düzenli olarak gündemi değerlendiren ünlü iş insanı ve yazar Robert Kiyosaki, bir kez daha değerli metallere ve kripyo paralara yatırım tavsiyesi verdi.

“3. Dünya Savaşı çıkmadan altın, gümüş, Bitcoin alın”

Twitter’da gündemi yorumlayan Kiyosaki, dünyanın gidişatı hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Will Smith, Chris Rock’a tokat atıyor. Biden ise dünya sahnesinde Putin’i tokatlıyor. Dünyanın şu an başı belada. ABD’nin borcu göğe ulaştı. Biden enflasyonu fırlatırken bunun sorumlusu olarak Putin’i gösteriyor. Dolar da çökmek üzere… 3. Dünya savaşı çıkmadan daha fazla altın, gümüş, Bitcoin, Ethereum ve Solana alın.”

Kiyosaki, geçtiğimiz günlerde de yine ABD dolarının çökeceğini söylemişti:

“Emekli maaşları batacak. Dolar da yok olacak. Daha fazla sahte basılan para, bu kez sorunu çözmeyecek. Fed’in plânları da dolara olan güveni ortadan kaldıracak. Bu ortamda Tanrının altın ve gümüşünü, halkların Bitcoin ve diğer kripto paralarını almaya devam edin”

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish