Kraken borsasında merakla Shiba Inu koininin borsada listelenip listelenmeyeceği beklenirken borsanın ürün müdürü Brian Hoffman; bu konu hakkında olumlu bir işaret verdi.

Hoffman, kişisel Twitter hesabından paylaşım yaparak Shiba Inu cinsi bir köpek GIF’ifini paylaştı. Tweet’inde bu haftayı kastederek gelecek hafta için iyi hissettiğini açıkladı.

https://twitter.com/brianchoffman/status/1460046676949929992?s=20

Kasım ayının ilk halfasında Kraken, viral olan bir tweet’te, 2 bin beğeni gelmesi durumunda meme coin’i listeleyeceğini söylemişti. Shiba Inu topluluğu o tweet’i adeta beğeni yağmuruna tuttu; ve borsadan sözünde durmasını istedi.

Borsa, sesinizi çok net şekilde duyduk. Bizim koin listelemelerimizde önem verdiğimiz konulardan biri de topluluklardır. Siz desteğinizi açıkça gösterdiniz. Ancak listeleme kontrol sürecimizle ilgili önümüzde yapacak çok iş var” şeklinde açıklama yaptı.

Bunun üzerine tepki gören Kraken; etkileşim artırmak için topluluğu kullanmakla suçlandı. Şu an ise SHIB, nihayet Kraken’da listelenme yolunda ilerliyor. Öte yandan ABD’de önde gelen bir diğer borsa Gemini, geçen hafta Shiba Inu’yu listelemeye başladı. 

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish