Kripto para borsası Binance’in Amerika Birleşik Devletlerinde hizmet sunan kolu Binance.US, Floridalı vatandaşlara hizmet verme planlarının olduğunu açıkladı.

Binance’in 24 Ağustos tarihinde yaptığı açıklamaya göre, borsanın gerçekleştireceği bu adımla Floridalı yatırımcılar artık Binance ile kripto para alım satım işlemlerini ve yatırım avantajlarını kullanabilecek. Binance.US hizmete başladığında Florida’nın da içinde bulunduğu 13 eyaleti hizmetlerinin dışında bırakmıştı.  Ünlü kirpto borsası süreç içinde gerekli olan hazırlıkları tamamladıkça, Alabama, Alaska, Connecticut, Georgia, Hawaii, Idaho, Louisiana, New York, North Carolina, Texas, Vermont ve Washington’ın bulunduğu farklı eyaletleri de hizmet verdiği eyaletlere dahil edebilir. Binance.US’in Florida’da hizmet vermeye başlayacağının açıklanması sonrasında borsanın CEO’su Catherine Coley Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, “Floridalı kadın, kripto para piyasasını ana eyalete getiriyor.” ifadelerini kullandı.

Binance.US

Binance geçen yıl ana platformundaki Amerikalı kullanıcılar adına bir engelleme koymuştu ve hemen akabinde ABD için özel bir platform üzerinde çalışma yaptıklarını belirtmişti. Binance CEO’su Changpeng Zhao Amerika’ya yönelik adımla ilgili farklı çeşitli zorluklarla karşılaşabileceklerini fakat hepsine hazır durumda olduklarını söylemişti.

Leave a comment

tr_TRTurkish