Kriptopara borsası Kriptrade, yeni üyeleri için 1000 ₺ kazanma fırsatı sunduğu, ‘Ödül Yağmuru’ adını verdiği yeni kampanyasını tanıttı.

Kampanya kapsamında hesabını doğrulayan kullanıcılara 10 Türk lirası değerinde USDT ve Kriptrade’in mobil uygulamasını indiren kullanıcılara yine 10 Türk lirası değerinde USDT hediye edileceği açıklandı.

Kampanya süresince hesap doğrulamasını yapıp, hesabına 250 Türk lirası yatıran kullanıcılar 10 Türk lirası değerinde, 1000 liralık işlem hacminde ise 20 Türk lirası değerinde USDT kazanacak.

Belirlenen işlem barajının her birinde katlanan ödülleri alan katılımcılar, 1 milyon liralık işlem hacmine ulaştıkları zaman 375 Türk lirası değerinde USDT’ye sahip olacak. Böylece, kampanyaya katılan kullanıcılar 1000 lira değerinde USDT kazanmış olacak. Eski üyeler de geçmişte gerçekleştirmedikleri işlem hacimlerini gerçekleştirirse, bu kampanyadan yararlanabilecek.

Ayrıca, kampanyaya arkadaşlarını davet eden kullanıcılar, her davet için 20 TL değerinde USDT kazanma şansına sahip olacak. Kriptrade’in kampanyası yıl sonuna kadar devam edecek.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish