Mark Zuckerberg, sosyal medya hesabından, uzun süredir merakla beklenen Meta Quest Gaming Showcase etkinliğiyle ilgili heyecan yaratan bir paylaşımda bulundu. Zuckerberg, etkinliği takip edenlere “Yarını bekleyin” dedi.

Özellikle sanal gerçeklik (VR) konusunda birçok yeniliğin açıklanmasının beklendiği ve oyun severlerin heyecanla gelişmeleri takip ettiği Meta Quest Gaming Showcase etkinliği konusunda Meta (Facebook) kurucusu Mark Zuckerberg açıklama yaptı.

Teknolojik ve sanal gerçekliğe yönelik bir stüdyoda yer aldığı fotoğrafını da paylaşımına ekleyen Zuckerberg, bugün başlayacak olan Meta Quest Gaming Showcase etkinliğiyle olarak Facebook hesabından şu ifadeyi kullandı:

“Meta Quest Gaming Showcase etkinliğinde yarın heyecan verici bazı haberler paylaşacağım. Oyunlarla ilgili açıklamalar için takipte kalın”

Özellikle oyun severlerin heyecanla beklediği Meta Quest Gaming Showcase etkinliğinde, dünya çapında bilinen birçok oyunla ilgili yeni görüntüler, güncellemeler ve gelişmelerin duyurulması bekleniyor. Bu konuda merakla beklenen gelişmelerden biri de, GTA San Andreas VR ile ilgili olabilir. Meta GTA’nın VR yani sanal gerçeklik versiyonunu Ekim ayında duyurmuştu.

Elon Musk Eleştirmişti

Twitter’ı satın almak isteyen Elon Musk da geçtiğimiz hafta katıldığı bir organizasyonda, Meta şirketini ve kurucusu Mark Zuckerberg’i eleştirmişti. Meta’nın Facebook, WhatsApp ve Instagram’ın sahibi olmasının olumsuz yönlerini dile getiren Musk, Zuckerberg’in tam kontrole sahip olduğunu ifade etmişti.

Kendisinin Twitter’ı alması durumunda böyle bir durumun yaşanmayacağını belirten Musk; bu hamlesinin tamamen ifade özgürlüğünü genişletmek için vâr olduğunu iddia etmişti.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish