NFT dünyası çok konuşulacak bir gelişme içerisinde. Çiçeklerden oluşturulan bir koleksiyon ile bundan sonra metaverse, çiçek bahçesine dönecek.

Son zamanlarda gözde hale gelen, Web3 dünyası, kullanıcılara dijital kimliklerini yeniden oluşturmasına olanak sağlıyor.

OG.art ve Snark.art’ın yeni projesi Heterosis, yetiştirilebilen ve sahipleri tarafından yenilik katabilen dinamik NFT çiçeklerinden oluşan bir koleksiyonunu duyurdu.

NFT çiçeklerini çoğaltmak isteyen çiçek koleksiyoncularının, yetiştirmek istedikleri çiçeğin üreticisine bir miktar ücret ödeyerek iki farklı sanal çiçek pazarı oluşturması gerekecek. Bunlardan biri nadir dijital çiçeklerin satışı için, diğeri de DNA özelliklerinin satışı için.

Bununla birlikte koleksiyonu, Danil Krivoruchko ve Mat Collishaw oluşturdu.

Krivoruchko, bir NFT projesi için farklı özelliklerle donatılmış bir sanat oluşturmanın üzerinde çalıştığını dile getirdi.

Collishaw’dan gelen açıklamalar ise metaverse dışında başka bir ortamda olmayan eşsiz bir sanat türü oluşturmak istediği şeklindeydi.

Son olarak bahsi geçen seraya, cep telefonu ya da sanal gerçeklik araçları üzerinden bulutta yer alan gerçek zamanlı görsel-işitsel araçlar aracılığıyla erişim sağlanabiliyor.

WebsitemizdenInstagramFacebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://t.me/kriptoblogu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın.

tr_TRTurkish