Milyarder Mark Cuban, son zamanlardaki Dogecoin eleştirilerine karşı durmaya devam ediyor. Podcast yayıncısı Preston Pysh’ın Dogecoin hakkındaki yaptığı eleştirel yaklaşıma tepki Cuban’dan geldi.

Psych, Mark Cuban’ın kontrol dışı kripto para birimi spam’inden şikayet etmesine rağmen, kendi kazançları için insanları teşvik etmesini eleştirdi. Twitter üzerinden Psyh’ın yaptığı eleştirilere Cuban’ın cevabı ise; Dogecoin para harcama için iyi bir yöntem olduğu yönünde oldu. Cuban ayrıca meme kripto paranın, enflasyonist dinamiği sayesinde iyi bir para birimi haline geleceğini düşündüğünü belirtti. Tesla’nın CEO’su Elon Musk da aynı fikirde.

Meme Coin’in şu an, en yüksek seviyesi olan Mayıs ayında ulaştığı en yüksek seviyeden %80.24 oranında geride. Cuban bu konu hakkında ise; Dogecoin’in geçen yıldan daha iyi bir performans sergilediğini belirtti.

Dogecoin’in kurucusu Billy Markus da Cuban’ı savunarak; insanların sözlerini yanlış anlayarak Cuban’a saldırmalarının can sıkıcı olduğunu söyledi. Cuban’da DogeCoin’e gelen tepkilere karşı konuşmaya devam edeceğini söyleyerek; meme coin topluluğunun bir parçası olmanın eğlenceli olduğunu ifade etti.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish