NFT alım satım platformu OpenSea, son zamanlarda platformda yaşanan sorunlar karşı bir güncelleme yayınladı.

Günümüzde popülerliği giderek artan Değiştirilemez Token’larla (NFT) birlikte alım satım platformları da büyük bir ilgi görmekteler. Bunlardan biri olan OpenSea dünyanın önde gelen NFT alım satım platformları arasında. Ancak son dönemde pek çok kullanıcı şikayetiyle karşı karşıya kaldı. Bu şikayetlere karşı adımlar atan OpenSea, bugün yeni bir güncelleme yayınladı.

OpenSea platformunda yaşanan sorunlar beraberinde birçok kullanıcının şikayetini getirdi. Platformda bu sorunu çözmek adına ise çalışmalar başladı ve pek çok güncelleme yayınlandı.

Bugün yapılan duyuruda, son güncelleme ile  birlikte  Ethereum’daki etkin olmayan listeleme sorununu çözmeye yardımcı olmak için akıllı sözleşmeyi yükseltti. Yükseltme esi ve etkin olmayan listelemelerin süresinin dolmasını sağlıyor. Ayrıca  kullanıcıların tek, düşük maliyetli bir işlemle toplu iptale olanak tanımaktadır.

OpenSea yayınlanan güncellemenin detaylarına göre; kullanıcılara mevcut tüm listeleri yeni sözleşmeye taşımak için bir hafta süre verdi.

OpenSea Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarda şu ifadelere yer verdi;

“18 Şubat Cuma günü saat 15:00 ET’de liste kayıtlarınızı yeni Wyvern akıllı sözleşmesine taşımaya başlayabileceksiniz. Mevcut tüm listelerinizi yeni sözleşmeye taşımak için 1 haftanız olacak.

25 Şubat Cuma günü saat 14:00 ET’de, taşımadığınız tüm girişlerin süresi dolacak. Listelerinizi yeni sözleşmeye geçirme penceresini kaçırırsanız, süresi dolan listelerinizi herhangi bir ek ücret ödemeden yeniden listeleyebilirsiniz.

Bu 7 günlük geçiş döneminde yapılan yeni listelemeler otomatik olarak yeni sözleşmeye ayarlanacaktır.”

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish