DeFi platformu OpenSwap ’ın yaptığı açıklama göre son finansman turunda 1,5 milyon dolar topladı.

Önde gelen VC firmaları olan NGC Ventures ve Coin98 Ventures tarafından yönetilen tur; BR Capital, Legos Capital, Double Peak Group, Prime Block Capital, Illusionist Group ve All In Ventures’tan toplamda 1,5 milyon dolar yatırım aldı. Ayrıca platform birkaç ciddi yatırımcı tarafından yatırım alarak finansman turunu tamamladı.

Platform’un yaptığı açıklamaya göre; toplanan fonlar, OpenSwap’ın öncü likidite çözümü olan araç ve işlevler dahil olmak üzere; teknolojik gelişmeleri desteklemek için kullanılacağı bildirildi. NGC Ventures’ın kurucusu Roger Lim; konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı. “OpenSwap ekibi, zincirler arası takasların yanı sıra hibrit akıllı yönlendirme ile sürekli yenilik yapıyor ve biz NGC olarak şimdiye kadar onların yolculuğunun bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.”

Coin98 Finans kurucusu Thanh Le ise; “Sürekli değişen bu DeFi alanında büyümek için tutkularını ve sağlam yeteneklerini gösteren OpenSwap ekibini desteklemekten heyecan duyuyoruz. Çok zincirli bir geleceğin aynı vizyonunu bizimle paylaşan ekibin, blok zincirler arasında likidite etkileşimini kullanıcılar için en verimli hale getirme konusundaki nihai hedefini amansız yeniliklerle gerçekleştireceğine inanıyoruz.”

Söz konusu finansman turu; OpenSwap’ın çok zincirli bir inkübatör ve takas platformu Impossible Finance ile stratejik ortaklığını takip ediyor. Impossible Finance ekibi, Coin98 ile birlikte, yerel tokenı OSWAP’ın piyasaya sürülmesinden önce; OpenSwap’ın 10 bin dolar değerinde bir beyaz liste tahsis kampanyasına destek sağladı.

DeFi alanında yenilikler ortaya koyan OpenSwap; kullanımı kolay bir platform ve gerçek zamanlı verilerle; bilinçli takas kararları ve sıfır kaymaya alışmalarını sağlayacak. Halihazırda beta sürümü yayında olan OpenSwap’ın; likidite kuyrukları ve token lansmanı gibi öncü özelliklerinin yakında tanıtılacağı bildirildi.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish