Pancakeswap, 20 Mayıs’da başlayacak etkinlikte Hot Cross (HOTCROSS) IFO’sunu destekleyeceğini açıkladı. 

Pancakeswap, ilk farming arzı (IFO) modeliyle token dağıtımına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Hot Cross platformunu blockchain geliştiricileri ve toplulukları için cross-chain hizmet vermeyi hedefliyor. IFO, 20 Mayıs TSİ 12:00’de başlayacak ve aynı gün 13:00’te sona erecek. Hot Cross IFO etkinliğine katılmak isteyenler, HOTCROSS satışı başlamadan önce Pancakeswap profili oluşturmalı ve cüzdanlarına CAKE ile BNB tokenları eklemelidir. 

Bu işlemlerden sonra kullanıcıların CAKE ve BNB tokenlarını Pancakeswap likidite havuzuna yatırarak CAKE-BNB LP token almaları gerekiyor. Daha sonra bu tokenlar satış sırasında HOTCROSS almak için kullanılacaktır. Elbette, IFO öncesinde CAKE-BNB LP token almak isteyenler CAKE ve BNB stake edebilirler.

Etkinlikte, 0.05 dolardan toplamda 50 milyon HOTCROSS token satışı yapılacak. IFO formatına göre kullanıcılar, katılım ücreti ödemeden maksimum 100 dolarlık token ve minimum %1 oranında katılım ücreti ödeyerek sınırsız miktarda token yatırabilirler. Kullanıcılar HOTCROSS tokenlarını satış tamamlandığında alabilecek. Ayrıca satış sırasında harcanmayan CAKE-BNB LP tokenlar kullanıcılara iade edilecek. Toplamda 2.5 milyon dolarlık token satışı gerçekleşirse 1.2 milyon dolarlık CAKE yakılacak.

Bizi Telegram’dan takip edin

tr_TRTurkish