Blockchain ve kripto para ekosistemi bu hafta Paris Blockhain Haftası’nda bir araya geliyor. Çevrimiçi yapılacak etkinliğe dünyanın her yerinden katılımcılar katılabilecek.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sebebiyle dijital çağa hızlı bir giriş yaptık. Birçok alanda toplantılar ve etkinlikler çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor. Geçtiğimiz günlerde bu sebepten dolayı Hong Kong Blockchain Haftası çevrimiçi olarak düzenlenmiş ve sektörün önde gelenleri blockchain ve dijital para ekosistemi hakkında  özel içeriklerini ve tecrübelerini paylaşmıştı.

9-10 Aralık 2020 tarihinde dünyanın her yerinden girişimci ve yatırımcılar Paris Blockhain Haftası‘nda bir araya gelecek. Yine çevrimiçi gerçekleşecek bu etkinlikte hızla büyüyen ekosistem için iş dostu bir ortam yaratmak hedefleniyor.

Yaklaşık 200 konuşmacının yer alacağı etkinliğe bir çok önemli kuruluş medya partneri ya da sponsor olarak destek veriyor. Tezos, Stellar, BitPanda, Chainalysis bu etkinliğe destek veren önemli kuruluşlar. Ücretli olan etkinliğe buradan kaydolabilirsiniz.

tr_TRTurkish