Metaverse dünyasının en gözde oyunlarından Edensol, oyuncularına yeni nadir NFT’ler, pasif gelir sağlanabilecek arsalar, turnuva ve sonrası kazanılabilecek ödüller sunuyor.

2021 yılında piyasaya sürülen Edensol, NFT modülüne sahip blockchain üzerinde bulunan bir aksiyon oyunudur. Litvanya merkezli Golem House ve Solana (SOL) blockchaini merkalıları, Edensol ile hem oyunun tadını çıkarabiliyor hem de kazanç elde edebiliyorlar. Oyunda Warriors, Rangers ve Mages adlı kahramanlar canavarlarla savaşırken, başarılı mücadeleler oyunculara Edensol’dan NFT kazandırıyor.

Edensol’ün NFT koleksiyonu, oyuna özel ve diğer mevcut platformlarda alternatifi yok. Bu koleksiyonlar ise özel silahlar, gelişmiş silah teçhizatı, sınırlı sayıdaki giysiler, evcil hayvanlar ve buna benzer oyun içi varlıklardan oluşuyor. Kullanıcılar NFT’leri değer depolama olarak da oyun içinde de kullanabiliyorlar.

Edensol geliştiricileri, Solana (SOL)’ü kaynak açısından verimli ve ölçeklendirmesi en iyi blockchain olarak görüyor. SOL aynı zamanda kullanıcılara düşük ücretlerle NFT ‘lere sahip olma fırsatı sunuyor.

Epic Tournaments’de Edensol meraklıları kendi aralarında rekabet edebiliyorlar. Ayrıca oyuncular Edensol oyun ekosisteminin yerel tokenlerini kazanmak adına turnuva sonuçları üzerinden bahse girebiliyor.

Edensol ekibi aynı zamanda, Metaverse’te arazi satın alma ve satma fırsatı sunuyor. Arsa NFT’leri sahipleri için pasif gelir sağlıyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

Leave a comment

tr_TRTurkish