2017’den beri yer alan kripto para topluluğu Respect Trade; daha önce İstanbul, Ankara ve Diyarbakır’da gerçekleştirdiği Blockchain zirvelerini şimdi de İzmir’de yer alacak.

Yüzlerce kripto para ve Blockchain meraklısı, 10 Haziran’da İzQ İnovasyon Merkezi’nde düzenlenecek olan Etkinlik, Blockchain Summit’te bir araya gelecek. Zirve, uzman isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı ilham verici, keyif dolu bir etkinlik olacak ve katılımcılara sektördeki en son trendleri takip etmenin yanı sıra yeni fırsatlar keşfetme imkanı tanıyacak.

Konuşmacılar; güncel gelişmeleri, regülasyonları, ve gelecekteki kullanım senaryolarını paylaşacaklar. Zirve süresince katılımcılar, ek olarak interaktif oturumlara, panel tartışmalarına ve atölye çalışmalarına katılma fırsatı elde edecekler. Ek olarak bu etkinlik, networking olanağı da sağlayacak.

Respect Trade İzmir Blockchain Summit, kriptoya ilgi duyan herkes için önemli bir fırsat sunuyor. Katılımın ücretsiz olacağı etkinliğe kayıtlar açıldı. Zirveye katılım sağlamak isteyenler, sınırlı kontenjan dolmadan respecttrade.com üzerinden başvuru yapabilirler.

tr_TRTurkish