Ripple üst düzey yöneticisi Asheesh Birla kripto paralar ile ilgili yorumlarını paylaştı.

Birla, Bitcoin’e olan talep artışının gelecekte de bu şekilde yoğun olarak sürmeyeceği ve insanların e-ticarette kolaylık tanıyan XRP’e yöneleceği yorumunda bulundu. Bununla birlikte XRP’nin daha verimli ve global ödeme sistemine geçeceğini söyleyen Birla,  RippleNet’in verdiği lending hizmetinden sonra gelecekte çok daha yeni bir e-ticaret ürünü çıkaracaklarının haberini de verdi!

Lend Academy podcast yayınına konuk olan üst düzey yönetici Asheesh Birla kripto paralar hakkında önemli önögrülerini paylaştı. Özellikle Bitcoin’in sektördeki önderliğinin yavaş yavaş sona ereceğini ve alt koinlerin yükselişe geçebileceğini vurguladı.

Küresel bazda XRP ele alındığında daha verimli bir ödeme sistemi olduğunu belirten Birla, Ripple ODL sisteminin global olarak regülasyon onayı alacağı ülkelerde ağlarını daha da genişletmeyi hedeflediklerini belirtti. Geçtiğimiz günlerde RippleNet, kullanıcıları için XRP ile lending hizmetini başlattığını duyurmuştu ve yapılan açıklamaya göre bu lending hizmetinin RippleNet müşterileri için sundukları çözümlerden sadece biri olduğunu yakın zamanda e-ticaret alanında çok fazla inovasyonlar yapacaklarını söyledi.

Birla, CBDC’nin XRP için güçlü bir rakip olacağı hakkındaki yorumlara ise RipleNet’in çok farklı bakış açılarına sahip olduğunu, bu sebeple CBDC’ler ile birlikte çalışacak bir ağ oluşturabileceklerini söyledi.

tr_TRTurkish