Geri sayım başladı! SHIB heyecanla bekliyor ve bu gelişmenin ardından 3 kripto parayı da zirveye taşıyacağı düşünülüyor.

Kripto para yatırımcıları meme tokenlara yoğun ilgi gösteriyor ve SHIB geçtiğimiz yıl yaşadığı büyümeyle halen ilgi odağı halinde.  2020 yılı sonunda erken dönem yatırımcılarını birer milyonere dönüştürmüştü. Halen erken dönemde yatırım yapanlar milyoner segmentindeki konumunu koruyor ve SHIB daha fazlası için çalışmalarını sürdürüyor.

Shib Coin

Shiba Inu bünyesinde, başından beri sürekli hype içinde olmuştur. Bununla birlikte, SHIB ekosistemi tokenleri Shiba Inu Coin (SHIB), Doge Killer (LEASH) ve Bone ShibaSwap (BONE), Shiba Inu bünyesi tarafından büyük bir duyurunun ardından son 24 saat içinde ciddi anlamda toparlanma elde etti. Küresel çapta meme kripto piyasası geçtiğimiz birkaç hafta içinde büyük satış gördü. Bu düşüşün ortasında, Shiba Inu ekosistemi SHIB için artık geri sayıma başladı.

Shiba Coin Yorum

Doge Killer fiyatı son 24 saat içinde artış yakaladı. LEASH ise benzer şekilde ilgi görüyor. Bununla birlikte, Bone ShibaSwap, tüm Shiba Inu coin ekosistemi arasında büyük bir fiyat artışı yakaladı. BONE fiyatı son 24 saat içinde yükseliş elde etti.

Diğer büyük gelişme ise yakında olması planlanıyor. Elon Musk geçtiğimiz yılbaşında Floki isimli, Shiba Inu cinsi köpeğini paylaşmıştı. Bu tarz paylaşımlar altcoinlerin fiyatına olumlu ölçüde etki ediyor. Yani gelişmelere açık olmakta fayda var. Bu seneki paylaşımla birlikte Elon Musk’ın twitter veya meme coin’ler için kripto müjdesine eşlik edebiliriz.

Son dakika gelişmelerimizi web sitemizden, instagram ve twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

tr_TRTurkish