İlk olarak Bugatti ile iş birliğini açıklayan Shiba Inu, bu sefer de ortaklaşa bir NFT koleksiyonu için girişimde bulundu. Üstelik bu koleksiyona fiziksel ürünler de yer alıyor.

Bildiğimiz üzere Kripto dünyası oldukça farklı olaylara sahne olan oldukça eğlenceli ve bir o kadar da farklı bir sektör. Hemen hemen her gün yeni bir gelişmenin duyurulduğu sektörde, en öne çıkan konulardan biri de şüphesiz iş birlikleri oldu. Projelerin ürünlerini çok daha geniş kitlelere aktarmak için rekabetin yoğun olduğu sektörde, oldukça farklı alanlarda farklı kampanyalar da yer alıyor.

Bu konuda Shiba Inu ise en aktif reklam ve iş birliği yapan projelerden biri. Proje içerisinde metaverse’den mobil oyun geliştirmeye, Blockchain ekosistemi için adım atmaktan, büyük şirketlerle iş birliğine kadar birçok alanda adından söz ettiriyor.

Bununla birlikte Bugatti ile yeni bir iş birliğini açıklayan Shiba Inu, bu sefer de ortaklaşa bir NFT koleksiyonu için kolları sıvadı.

Kısa bir süre önce mobil oyunu ve metaverse projesine imza atan Shiba, son olarak Bugatti ile anlaştı.

NFT’lere basım ücreti olarak 0.14 Ethereum (ETH)fiyat konurken, erken erişim kullanıcıları, özel ürünlerde yüzde 55 indirim uygulanıyor.

Diğer yandan bu NFT koleksiyonunun tam olarak Bugatti tarafından çıkarılmadığını, sadece NFT ödülleri için bir ek ödül olarak yer aldığını belirtelim. 

Bununla birlikte Shiba Inu’nun 2022’nin haziran ayında da benzer bir NFT koleksiyonu oluşturduğunu belirtelim. 

Son olarak haberlerimizi Web sitemizdenInstagramFacebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

tr_TRTurkish