Popüler şaka para birimi Shiba Inu, Welly’s adlı bir İtalyan fast-food restoranıyla ortaklık kurdu.

Önde gelen meme coin’lerden biri olan Shiba Inu’nun geliştiricisi Shytoshi Kusama; bir blog yazısıyla fast food restoranı ile olacak ortaklığını duyurdu. Kusama, Piyasa değeri bakımından en büyük 15. kripto para birimi Shiba Inu’nun ortaklığını twitter üzerinden de paylaştı.

Welly’s bu ortaklığa ilişkin Shiba Inu köpeğini yeni maskotu haline getirdi. Ayrıca Kusama’ya atıfta bulunan yeni bir slogan da benimseyerek şimdiden tam bir marka değişikliği gerçekleştirdiler. Menü ve pazarlama stratejilerini de ayarladılar.

Shiba Inu (SHIB) restoranda bir ödeme aracı olarak kullanılacak. Piyasa değeri bakımından en büyük şaka para birimi olan Dogecoin de bir diğer ödeme seçeneği olarak müşterilere sunulacak.

Shıba Inu geliştiricisi Kusama, ortaklığa ilişkin açıklamalarda bulundu. Kusama restoranın kaliteli yemekler ile tanındığını ve ilerleyen dönemlerde sağlıklı yemekler olacağını belirtti. Kusama açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Welly’s bir burger restoranı ama vejetaryen, vegan ve sağlıklı fast food seçeneklerine sahip olmanın önemini anlıyoruz. Bu yüzden mağazamızın açılışıyla birlikte bu ihtiyaçları karşılamak için daha fazla seçenek sunacağız.”

Wellys’s şu anda Napoli’de yalnızca tek bir mağazaya sahip. Ancak ekip büyük merkezli holdinglerle ortaklık fikrini reddederek küresel ölçeğe ulaşmayı planlıyor.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish