Piyasada Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) yatırımcının gözdesi olmaya devam ederken, rakip meme coin projeleri de piyasadaki yerini korumak istiyor.

Baby Doge Coin, Büyük Borsada Yer Aldı

Singapur merkezli kripto para borsası, Baby Doge Coin‘i (BabyDoge) listelediği haberini paylaştı. Borsadaki habere göre, müşterilerinden gelen yoğun talep sebebiyle Babe Doge’u listelemeye karar verdiğini söyledi.  Borsa tarafından yapılan açıklamada “Yoğun talep nedeniyle BingX,
Baby Doge Coin’i (BabyDoge) listeleyecektir” ifadesine yer verdi. BingX yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için 8 Aralık  tarihinden itibaren BabyDoge yatırmasına ve çekmesine izin verilecektir. Kripto para borsası, yalnızca BNB Smart Chain (BEP-20) vasıtasıyla BabyDoge para yatırma ve çekme işlemlerini destekleyecek.

Baby Doge Coin Yakım Şampiyonu!

Baby Doge dünya çapında en iyi borsaların ilgisini ve dikkatini çekmeyi başardı. Geçtiğimiz aylarda, Deepcoin isimli Singapur merkezli bir borsa, Baby Doge’u listelediğini duyurmuştu. Meme coin, Ekim ayında ProBit Global’de de yer aldı. Baby Doge Coin büyük yakım işlemini 1 Aralık’ta gerçekleştirdi. Bu tarihte 1 milyon dolar değerinde yaklaşık bir katrilyon token yaktı.

Uzmanlara göre, Baby Doge aylık yakımları için kullanılacak kaynağın hazinesindeki token’lardan sağlanmayacağını çünkü varlıkların şu anda yield farming  için kullanıldığını belirtti. Baby Doge, daha önce de büyük miktarlarda token yakmıştı.  Üstelik uzmanların yaptığı açıklamada, yield farming için token’lara ihtiyacı olduğundan yakımların büyük çapta olmayacağını açıkladı.

Haberlerimizi Web sitemizdenInstagramFacebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

tr_TRTurkish