14 Ekim Perşembe günü saat 13.00’te Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen; Sivasspor’un SIV Token’ını arz etti. 6 aylık kilit koşulu bulunan 1. seçenek tokenları 2 dakika içinde tükendi.

Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen, bugün 13.00 itibarıyla SIV Token ön satışını başlattı. Bugün saat 13.00’te ön satışı başlayan serbest piyasada fiyatlanan SIV Token; 3 ve 6 ay kilitli ve kilitsiz seçenekleriyle Dijital Varlık Alım-Satım Platformu Bitexen’de gerçekleştiriliyor.

Kemal Cenk Erdem: “Futbol ve kripto dünyasını birleştirmeye ve gelişmeye devam edeceğiz” Ön satışla ilgili görüşlerini dile getiren BitexenTeknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, “Sivasspor ile SIV Token’ı arz etmekten mutluyuz.

Bitexen olarak Sivasspor taraftarlarının ve Sivasspor Kulübü’nün taraftar token’lara gösterdikleri büyük ilgi ve teveccühleri için teşekkür ederiz. Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine ve işlem çeşitliliğine sahip Bitexen olarak, futbol ve kripto dünyasını birleştirmeye ve gelişmeye devam edeceğiz.”

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish