Bticon’deki fiyat hareketleri dikkat çekmeye devam ediyor. Son aylarda yükseliş trendine giren Bitcoin, Game of Thrones’ un ünlü yıldızı Maise Williams’ın da dikkatini çekti. Maisie Williams’ın Twitter hesabından Bitcoin hakkında sorduğu soruya ise Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’tan yanıt geldi.

Maisie Williams’ın yaptığı anketle Bitcoin yatırımı yapmalı mıyım diye sorarak takipçilerinden anketi cevaplamasını istedi. Anket sonuçlarında evet ve hayır seçenekleri yer aldı. Sonuçlar birbirine çok yakın olsa da kripto parayla ilgilenenlerin çok dikkatini çekti. Ayrıca Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın yorum yapması sadece yatırım yapmış olanların değil yapmayı düşünenlerin de merakını uyandırdı. Diğer dikkat çeken yorum ise Twitter’da Ryan LeFevre isimli kullanıcıya ait. Ryan LeFevre, Maisie Williams’ın anketini alıntılayarak “Boğa döngüsünün bu aşamasına geldik demek ki.” yorumunu yaptı.

Bitcoin fiyatının 20 bin doları test ettiği 2017 yılında bu şekilde birçok ünlü Bitcoin hakkında sorular sorduğu bir dönem olmuştu. Bugünlerde 17 bin doları test eden ve şu anda 16 bin 600 dolardan işlem gören Bitcoin birçok uzman yatırımcıların yüzünü güldürmekte.

Milyonlarca kişi tarafından takip edilen popüler dizi Game of Thrones’un olmazsa olmaz karakterlerinin kripto para evrenine uyarlandığı blog yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

tr_TRTurkish