Dünyadan ve Türkiye’den uzman ve liderlerin konuşmacı olacağı Sermaye Piyasaları Kongresi 16-17 Kasım arasında gerçekleşecek. Kongrede 35 panel ve 28 farklı başlıklarda eğitim programları yer alacak.

Kongrede, sermaye piyasalarının Türkiye’nin ekonomisine öte yandan şirketlere, şehirlere ve bireylere sunduğu katma değere odaklanacak. Kongrede dört ana tema çerçevesinde konular tartışılacak.

  • Koronavirüs Sonrası Ekonomi ve Finansal Piyasalar
  • Dijital Dönüşüm ve Gelecek Senaryoları
  • Yeni Nesil Girişimcilik ve Sermaye Piyasası Olanakları
  • Sürdürülebilirlik 

Kongre aşıya rağmen riskin devam ettiği salgın nedeniyle hibrit olarak gerçekleşecek. Ancak Türkiye Sermaye Piyasaları Kongre açılışı, fiziki olarak gerçekleştirilecek.

Açılışın ardından iki gün boyunca çevrim içi olarak paneller olacak. Öte yandan farklı başlıklarda eğitim programları gerçekleştirilecek.

“Koronavirüs Sonrası Ekonomi ve Finansal Piyasalar” başlığında sekiz panel yapılacak. Sürdürülebilirlik tüm yönleriyle ele alınacak, hızlanan dijitalleşme ile ekonomi ve endüstrinin geleceği tartışılacak. Dijitalleşme ile gelen yeni nesil girişimcilik ekosistemi konuşulacak.

Programa göre James Rickards, ekonomi ve sermaye piyasalarına yönelik gelecek senaryoları anlatacak. Prof. Dr. Jeffrey D. Sachs ise sürdürülebilir kalkınma hakkında bilgi verecek.

Ayrıca kongre tüm katılımcılara açık ve katılım ücretsiz. Kayıtlar ise web sitesi üzerinden yapılmaktadır.

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish