NFT ve Blokzinciri dünyasının her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte büyüyor. NFT’yi özgün kılan şey ise oluşturulan eserin eşsiz olması onu oldukça değerli kılıyor.

NFT dünyasında, eserlerinin bağlı oldukları ağda blokzinciri teknolojisine entegre edilerek sunuluyor. Fluffy Polar Bears, sert bir buzul çağı sonrası hayatta kalan tek canlı olan kutup ayılarının, dünyayı yeniden keşfetmelerini anlatıyor. Ayılar keşif için çeşitli icatlar yaratarak yeni bir dünya oluşturmaya geliyorlar. 

Dünyayı yaratırken Kutup Ayıları, Ethereum ağını tercih ediyorlar. Bu Kutup Ayıları Ethereum Blokzincirinde bulunup rastgele bir şekilde mint edilebilecek.

Koleksiyon sadece 9.999 adet ile sınırlı ve 99 tanesi diğerlerine göre çok daha özel olacaklar. Söz konusu 99 adeti bu kadar özel yapan ise Selçuk Erdem’in kaleminden çıkacak olmaları. Üzerlerinde bulunan aksesuarları, kıyafetleri ve farklı şekillerde oluşunun tam olarak 250.000’in üzerinde farklı kombinasyonu bulunuyor.

Çok yakında kendi dünyalarını yaratmak adına gün yüzüne çıkacak olan bu kutup ayıları ise ünlü karikatürist Selçuk Erdem’in elinde hayat buluyorlar.

Polar Bears NFT’ler, kendi sitesi üzerinden satışa sunacak. NFT’lerin mint edilme işlemi ekim sonuna doğru www.polarbearsnft.com sitesi üzerinden Ethereum ağına bağlı bir şekilde Metamask cüzdanınız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Mint etme işlemi için 0,077 ETH + fee ve re-roll işlemi için ise 0,033 ETH + fee şeklinde olacaktır. Sahip olduğunuz NFT’leri dilerseniz diğer platformlar üzerinden satışa çıkarabilir ya da cüzdanınızda saklayabileceksiniz. 

Bizi Telegram’dan Takip Edin!

tr_TRTurkish