Hakkımızda

2019 Aralık ayında yayın hayatına başlayan Kripto Bloğu, kripto paralar başta olmak üzere en güncel fintech trendlerini ve haberleri takip eden bir medya platformudur. 

Yeni nesil dijital para yatırımcılarının tarafsız bilgi ve haberlere kolayca ulaşmalarını sağlamak için online bir platform olarak hizmet veren Kripto Bloğu’nun radarında Türkiye ve Dünya’daki finansal gelişmeler, son teknolojiler ve bu yeniliklerin toplum hayatı üzerindeki etkilerinin incelenmesi başta olmak üzere blockchain, kripto paralar, yapay zekâ, nesnelerin interneti, mobil ödemeler ve daha birçok başlık bulunmaktadır. Ayrıca Kripto Bloğu olarak yeni başlayan kullanıcıların tüm sorularına cevap bulabileceği bilgi kaynaklarını ulaştırma sorumluluğu ile içeriklerimizi düzenliyoruz.

Teknoloji ve finans trendleri ve kripto para yatırımcıları için güncel haberleri okuyucularına hızlı, yalın ve tarafsız olarak sunmayı ilke edindik. Kripto Bloğu her zaman ve her koşulda, siz değerli okuyucularımızın ihtiyaçları doğrultusunda içerikler üretmek ve ilgi alanınız çerçevesinde bilgiler sunmak adına her gün gelişmeye devam edecektir.

tr_TRTurkish