Google’ın ChatGPT’ye rakip olarak gösterilen yapay zekâ platformu Bard‘a 2023 yılı içinde yatırım yapılabilecek en iyi “meme coin“ler soruldu. Bard, cevabında sadece 3 adet coin ‘i bizlere önerdi.

Son zamanların popüler platformu ChatGPT’nin hayatımıza girmesiyle çığır açan yapay zeka popülaritesi kripto para alanında öne çıktı. Birçok danışman ve yatırımcı, yapay zekâ botlarına kripto paralarla ilgili çeşitli sorular sorarken, programların fiyat konusunda verdiği cevaplar da gündem konusu oldu.

İşte Google’ın Bard platformuna da 2023 yılında alınabilecek “en gözde” coin’ler, ya da bir başka deyişle “meme coin”ler soruldu. Bard verdiği cevapta, “meme coin’lerden Dogecoin’i seçti.

“Güçlü bir altyapısı var”

Dogecoin’in ünlüler tarafından desteklendiğini aynı zamanda güçlü bir topluluğu ve altyapısı olduğunu belirten Bard, şu yorumlarda bulundu:

“Dogecoin göreceli olarak şu anda uygun ve işlem yapması da kolay bir coin olarak ön planda olmasını sağlıyor. Bu nedenle uygun fiyatlı bir meme coin arayan yatırımcılar için uygun görünüyor. Uzmanlar, Dogecoin’in popülaritesinin 2023’te de büyümeye devam edeceğini söylüyor. Güçlü bir topluluğu da bulunan DOGE, Elon Musk başta olmak üzere birçok ünlü isim tarafından da destekleniyor”

İkinci coin: Shiba Inu…

Bard platformu, ikinci “meme coin” olarak da Shiba Inu’yu gösterdi “Shiba Inu, Dogecoin’den daha geç ortaya çıksa da onun kadar popüler olmayı başardı. Shiba’nın çok güçlü bir topluluğu var. Şu andaki fiyatı da göreceli olarak ucuz…” dedi.

İlginizi çekebilir:  PEPE Coin’in Büyük Yükselişi Devam Ediyor

3. sırada 2023 yılının en çok çıkış yapanlarından PEPE

Bard’ın önerdiği 3. ve son “meme coin” ise, bu senenin nisan ayında hayatımıza giren ve sadece birkaç günde çılgınca bir fiyat artışı görülen PEPE’ydi. Fiyatı 15 günde yüzde 5 milyon artan PEPE için Bard, “2023’te popülaritesi artması beklenen coin’lerden ve şu anki fiyatı da göreceli olarak uygun” dedi.

Bizleri WebsitemizdenInstagramFacebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
https://t.me/kriptoblogu telegram kanalımıza abone olmayı unutmayın

tr_TRTurkish